03 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10621588

Türk Telekom Tivibu Ve İnternet Sorunları İle İlgilenen Yok!

13 Haziran 2018 günü Türk Telekom ile iletişime geçerek, internet ve Tivibu aboneliğimizi nakil başvurusu yaptık, yapılan başvuru sonucunda elimdeki modemi iade etmem gerektiği, bu nedenle nakil başvurusunun herhangi bir müdürlükten yapılması gerektiği tarafıma bildirildi. 18 Haziran 2018 günü modemi Türk Telekom Yenişehir Müdürlüğüne iade ederek nakil başvurusundan bulundum.


Başvuru esnasında adres beyanı tarafımca yazılı şekilde ve doğru olarak verilmesine rağmen görevli memurun adres beyanını yanlış ve bir yıl önce oturduğumuz ev adresine girmesinden kaynaklı olarak nakil işlemi gerçekleştirilememiştir. Bunun üzerine çağrı merkezine defalarca adres beyanını doğru olarak bildirmiş isem de modemi iade etmediğim bu nedenle nakil başvurusu alamayacakları müşteri temsilcisi tarafından dile getirilmiştir. Bunun üzerine Telekom Yenişehir müdürlüğüne giderek yazılı olarak tekrar nakil başvurusunda bulunsam da nakil işlemini sistemin kendiliğinden iptal edildiği sıkıntının neden kaynaklandığını bilmediklerini ilettiler.


Konu hakkında defalarca telefon görüşmeleri yapılmasına rağmen 2 Temmuz 2018 günü yine Telekom müşteri hizmetleri tarafından tarafımıza adres beyanınız ile alakalı sıkıntı yok; bulunduğunuz adreste boş port yok bu nedenle internet ve Tivibu nakliniz yapılamamaktadır diye saçma sapan bir açıklama yapılmıştır. Oturduğum bina rezidans ve Ankara'nın göbeğinde olmasına rağmen nasıl insan aklıyla dalga geçeceklerini bilemiyorlar.


Bana hizmet verilmemesine rağmen aylık faturayı göndermek gibi bir kabalığı da yapacaklarını ayrıca hizmeti iptal ettirirsek 1.082 TL kapatma cezası keseceklerini söyleyebiliyorlar.


Bir avukat olarak buradan tüm kanuni haklarımı kullanacağımı ve firmaya her koşulda kötü referans olacağımı bildiririm. Bu kadar çözüm üretmekten uzak, hizmet vermekten yoksun bir firma olamaz. Sorunu nasıl ve ne zaman çözecekleri konusunda dahi bilgi verme becerisi olmayan bu firmalara mahkum kalmamız çok acı...

İlkay İlkay 1.802 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler