17 Ekim 2016 #6692437

Türk Telekom Tivibu Paket Değişikliği!

11.10.2016 tarihinde 444 5 375 numaralı hattınızdan Tivibu paket değişikliği için aradılar. Arayan kişinin sunduğu teklifi kabul ettim. Paket değişikliğiniz 2-3 saat içinde olacaktır dedi ve 24 saat geçmesine rağmen kanallarım açılmayınca tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir işlemin hiç yapılmadığını söylediler. Aradığım arkadaş mağduriyetimin giderilmesi için kampanyalı paket değişikliği teklif etti onu da kabul ettim. 10 dk-24 saat arasında kanallarınız açılacaktır dedi. 24 saat geçmesine rağmen kanallar açılmayınca tekrar çağrı merkezinizi aradım ve bu işleminde iptal edildiğini öğrendim. Yeniden işlem yaptırdım ve 24 saati yine geçmesine rağmen hala kanallarım aktif olmadı.


Türk Telekom'un kalitesinden şüphe duymaya başladım ve taahhütleri bittikçe tüm aboneliklerimi iptal ettirmeyi düşünüyorum. Uzun yıllardır müşteriniz olan T..G..'i kaybetmek üzeresiniz.

Fatih 178 Okunma

Cevaplar

  • Fatih07 Kasım 2016

    Yakşalık 1 ay olmasına rağmen hala işlem gerçekleştirilemedi. Neden diye sorduğumda bilmiyoruz diyorlar. Kim bilir beni ona aktarın dediğimde öyle bir birim yok diyorlar şaka gibi. Evinize Tivibu bağlatırken iyi düşünün derim. Neyse ki benim sözleşmem aralık ayında bitiyor. Türk Telekom'un kalitesinde inanılmaz düşüş olmuş. Yavaş yavaş iptallere başlıyorum aralık ayından itibaren.

  • Fatih27 Ekim 2016

    Yasal süresi 10 dakika ile 24 saat olan paket değişikliğim bugün itibariyle 15 günü geçmesine rağmen hala yapılamadı. Burada yayınladığım şikayetim 11 gün oldu hala cevap verip ilgilenen yok. Müşteri hizmetlerinden bilgi vermeleri için aramalarını istedim hala arayan yok. Hala mağdur edilmeye devam ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön