09 Aralık 2018
#11270479

Türk Telekom Tivibu Faturası!

2017 yılının 4. ayında Tivibu yetkilileri tarafından arandım aylık sabit ücret 14.50 TL'ye kampanyalı bir üyelikten bahsettiler hatta ses kayıtları da var kendilerinde
beni arayıp teklifte bulundular. Sonra iki veya üç ay bana fatura çıkmadı dört ay sonunda afaki bir rakam istediler aylık 39 TL'lik bir rakamdan hesaplayarak bana fatura çıkardılar. Bende bu çıkan faturaya itiraz ettim biz sizinle 14,50 TL'ye anlaştım bu yüksek fatura nedir diye sorduğumda bana mesajla geri dönmediğimi söylediler.
Ben sözle aboneliği kabul etmişim artık mesaj neyin nesi dediğimde de şirket kuralları dediler bende fazladan paket açmasınlar diye kabul etmedim. Şimdi ben kullandığım abone parasını yani ilk anlaşmamız olan 4 aylık fatura parasını ödedim ama hala benden ısrarla kullanmadığım ayların parasını da istiyorlar. Bu arada 4. ay sonunda ben aboneliğimi iptal ettirdim. Ben bu şikayetimi benim canımı yaktılar başkalarının canını yakmasınlar diye sizin bir ihtar çekmeniz ümidi ile yazıyorum benim bu sorunumla ilgilenmenizi saygılarımla arz ederim.

Sıtgı Sıtgı 1.454 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları