30 Nisan 2013 #1770649

Türk Telekom Teslim Edilmeyen Kampanyalı Dergi Aboneliğim!

Ağustos 2012 yılında Kazanmakmak programı dahilinde hesabımda kampanya puanlarımla dergi aboneliği siparişi verdim.Yaklaşık olarak 1120 puan hesabımdan düşülerek işleme alındı.Ancak aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen dergilerim bir türlü tarafıma ulaştırılmadı.Müşteri hizmetleri ile görüşerek ağustos ayında şikayetimi iletmiştim.


Ayrıca şahsımın Ttnet aboneliği olmasına rağmen Kazanmakmak bilgilerimin de gözükmediğini müşteri temsilcilerine aktarmıştım.Lakin o kaydımda sistemde halen daha gözükmemektedir.Ben tarafıma sunulan bu kampanya dahilinde puanlarımın geri yüklenmesini ve Ttnet aboneliğiminden doğan puanlarımın da sisteme aktarılmasını istiyorum.Artık bu mağduriyeti giderin.

Şehnaz 85 Okunma

Cevaplar

  • Şehnaz02 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetlerinden aranıldım ve puanlarımın geri yüklemesi yapıldığı bilgisini aldım.Öncelikli olarak teşekkür ediyorum kendilerine.Bir diğer konum olan ttnet aboneliğiminde sisteme yansıması ile ilgili çalışma yaptıklarını belirrtiler ve tarafıma geri dönüş yapılacağı bilgisi verildi.Umarım bir önceki konu ile ilgili yaptıkları olumlu geri bildirimi bu konuda da gösterirler.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Şehnaz Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön