Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom Telekom Kablosu Sorunsalı

profile
31 Mayıs
82

Bilecik merkezde oturuyorum yan arsaya ev dikiyorlar sanırsam kepçe Telekom'un kablosuna dokunmuş kablo bildiğiniz yerde ancak internet erişimim aktif olarak çalışmaya devam ediyor.

Az önce Türk Telekom'u arayıp bizzat durumu açıkladım ve yarın öbür gün yüksek bir araç geçerse tamamen kopartacak diye ekledim. Aldığım cevap bu konuda size yardımcı olamayacağız maalesef dediler. Peki dedim yarın öbür gün kesin kopacak erişimim kesilecek o zaman ne yapacağız dedim. Yani yapabileceğimiz bir şey yok belediyeyi arayın diyorlar. Ben böyle bir iş görmedim. Belediye niye ilgilensin sizin işlerinizle.

Benzer Şikayetler

Türk Telekom İnternet Sorunu Çözülmesi

profile
1 hafta önce
38

Türk Telekom ev interneti kullanıyoruz. Bir haftadır arızalı kayıt oluşturuyoruz ne gelen var ne giden. Utanmadan ay sonu fatura keserler. Bozüyük Bilecik yapacak diyor öyle bekletiyorlar on daire mağdur durumda okular açıldı bir an önce sorunun giderilmesini istiyoruz.

Türk Telekom Ev İnterneti 6 Saat Kesiliyor Her Gün

profile
03 Ocak
173

Ev internetimiz her gün gece 1 ile 6 arası kesiliyor. 1 haftadır böyle arıyoruz arıza vardır diyorlar her akşam mı arıza Bilecik Bozüyük Çarşı mahallede ikamet ediyorum. Lütfen bir an önce çare bulursanız sevinirim boşu boşuna mı onca fatura veriyoruz. Birkaç geciksek ödeme de hemen kesersiniz ama.

Türk Telekom Ev İnterneti 6 Saat Kesiliyor Her Gün
Türk Telekom Ev İnterneti 6 Saat Kesiliyor Her Gün
Türk Telekom Ev İnterneti 6 Saat Kesiliyor Her Gün

Türk Telekom Ev İnterneti Altyapı Şikayeti

profile
22 Ekim 2022
214

Ben Bilecik Bozüyük'te oturuyorum. Yaklaşık 1 yıldır ev internetim de sıkıntı yaşıyorum. İnşaat yıkılıyordu kablolarının koptu eklediler. Ama o günden beri alt yapıda sıkıntı var. Arıyorum müşteri hizmetlerini buraya yönlendiriyorlar. Hiçbir gelişme alamıyoruz. Hatta gelmiyorlar bile en son size yaz...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz