23 Ocak 2014 #2251282

Türk Telekom Telekom Kablosu!

Eğitim mah. ali rıza sok. Balçova İzmir adresindeki apartmanımıza bağlı Telekom kablosu aşağıya doğru sarkmaktaydı ve oradan geçen bir araç sebebiyle tamamen aşağıya düştü. Kayıt açtırdık, mesaj geldi kayıt alındı diye, sonra işlem yapıldı diye mesaj geldi, ancak işlem yapılmamıştı. Kablo sokağa aşağıya sarkmaya devam etti.


Bir iki gün sonra gelip yaptılar.( ki tanıdık birini bulup rica ettik) kabloyu o kadar kalitesiz ve aşağıdan bağlamışlar ki gene düştü. Ne olması bekleniyor kablonun tamamen kopması mı? Kablo yapıldı bu sefer evde İnternet bağlantısı yok. Şu işi düzgünce halletmenizi bekliyoruz. Müşterileriniz olarak bu hakkımız sanırım.

İpek 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın İpek Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön