21 Mayıs 2014

Türk Telekom Telefonum ve İnternetim Hala Bağlanmadı

1 aya yakındır telefonum ve internetim bağlanmıyor şikayet ettiğim halde ve beni arayarak sorunun çözüleceğini söyledikleri ve yönlendirilmelerin yapıldığı bilgisini vermelerine rağmen hala ne arayan ne soran var. Artık yeter! Telefonumu ve internetimi bağlayın bir an önce, bu nasıl bir iştir. Koskoca Türk Telekom telefonu ve interneti elinde yeterli donanım olmadığı için bağlamıyor.

Fibernet alt yapısı ile ilgili teknik donanımınız olmamasına rağmen neden bizlerde başvuru alıyorsunuz. İnternetimi ve telefonumu hemen bağlamanızı istiyorum. Sizler bana 7 gün içinde yasal olarak bağlayacağınızı diyebilirsiniz bende tüm tüketici mahkeme haklarımı saklı tuttuğumu sizlere söylüyorum.

Deniz 320 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Sayın Deniz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön