11 Temmuz 2013

Türk Telekom Telefonum Şehirlerarası Görüşmeye Açılmıyor!

Daha önce kaç kere telefonla,1 kere internetten iletişim formuyla, son 3 kerede büro ve genel merkezine bizzat dilekçe vermek yoluyla, müracaatta bulunmamıza rağmen Türk Telekom sabit telefonumuzu şehirlerarası görüşmeye açmamıştır.

Günümüz teknoloji çağında ev telefonumuzdan şehirlerarası görüşme yapamamamız için ne gibi bir neden olabilir bilmiyoruz. Bizde son çare olarak buradan sorunumuza çözüm aramaya karar verdik. Bu seferde olmazsa hattı iptal edeceğiz. Umarım sesimizi duyan olur.

Elif 194 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın Elif Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön