30 Nisan 2013

Türk Telekom Telefon ve Tivibu Hattımın İptal Edilmesini İstiyorum!

Şubat ayında Ankara / Kızılay şubenize sınırsız internet hattına başvurmak üzere gittim. Oradaki görevli personel bana aynı fiyata daha avantajlı bir paket olduğu yönünde beni yanıltarak Telefon+Tivibu+Sınırsız İnternet paketine üye yaptı. Şu anda faturam taahhüt ettikleri gibi 65 TL. gelmiyor. Her ay gelen fatura yeni bir sürpriz olarak geliyor. Sanırım şirket politikası gereği faturalarınızda aydan aya artan bir sistem izliyorsunuz.

Hiç kullanmadığım TİVİBU ve TELEFON hatlarımın iptal edilmesini istiyorum. Ayrıca beni yanlış yönlendiren Ankara / Kızılay'daki personelinizden de şikayetçiyim.

Meryem 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön