28 Ağustos 2013 #1979861

Türk Telekom Telefon ve İnternetimi Bağlayamadı!

Yaklaşık 2 ayı aşkın süre önce nakil işlemi için başvuruda bulundum. Ancak yeni binalara çekilecek hatlarda taşeron firmaya para ödenmediği için işlerin yapılmadığı bilgisine çok zahmetli bir telefon trafiği sonunda ancak Bayrampaşa/İstanbul Telekom Müdürlüğünde müdür ile görüşerek ulaşabildim.


Yaptığım şikayet ve üst düzey ulaşma isteğime rağmen bunu zorlaştıran Türk Telekom'a halen telefon ve internet ücretini ödemekteyim. Bu sorunlardan haberi olmayan daha yüzlerce kişi olduğunu müdürlüğe gittiğimde öğrendim. Bu kadar altyapımız ve hizmetimiz var diyerek halkı reklamlarla yanıltan Bayrampaşa Türk Telekomu kınıyorum. Ümidim olmasa da bu sorunu biran önce çözmelerini istiyorum.

A.kadir 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın A.Kadir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön