04 Eylül 2013 #1992264

Türk Telekom Telefon ve İnternet Naklini Yapamıyor!

Türk Telekom ilginç bir şirket. Aynı çatı altında bulunan 2 servisinin koordine edemediği için 27.08.2013 telefon ve internet naklini aynı sokak içinde 2 bina öteye yaptırmak mümkün olmadı. Yeni taşındığım eve geçerken sürekli kesintiler ve hız problemi. TTNET tarafından aranarak daha yüksek hızlı ve uygun fiyatlı bir kampanya satın alınmaya ikna edildim.


Nakil yapılacak adres bilgilerimi verdim. Bir gün sonrada Türk Telekom tarafından hattımı iptal etmeyip 6 ay boyunca aramaya kapatmaya ikna edildim. ADSL akıbeti için aradığımda telefonumum nakil olmadığını öğrendim ve bugünde maalesef kendi verdikleri telefon nakil randevusu kayboldu. Asap bozucu.Çağrı merkezi semt ilçe farkını bile bilmiyor.

Kürşad 53 Okunma

Cevaplar

  • Kürşad05 Eylül 2013

    Maalesef sorunu çözme konusunda yol alınamadı. Nakil randevusuna 2 gün geç gelindiği gibi şimdi de hattımı inetrnette kullanıma açmak için 6 ya arama durdurmaya yönelik kaydın iptali gerktiğini söylüyorlar. Bunu bana hattı iptal ettirmem için teklif ederken özellikle uyarmış olmama rağmen sorun olmayacağı ifade edilmişti .Her seferinde eksik yada hatalı bilgi veriliyor. Hizmet almak için ne yapmak lazım.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Kürşad Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön