02 Eylül 2013 #1988417

Türk Telekom Telefon ve Adsl Hizmeti Alamıyorum, Genel Müdürlük'ten Ödenek Yokmuş!

Namık Kemal Mah. 11. Sok. No:5* 'den No:3* da yeni yapılan binada ki yeni evime taşındım. Yaklaşık 1 ayı geçen bir süre içerisinde Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne giderek telefon ve ADSL hizmetimin nakil işlemi için başvuruda bulundum, bununla beraber telefon kutusu başvurusunda da bulundum.


Ancak sağ olsunlar 2 hafta ne gelen giden nede arayan oldu. Bende cevap alabilmek için Türk Telekom saha ekibinin yerleşkesi olan Firuzkoy stadının arkasında ki yerlerine gittim.
Ekip Şefi tarafından söylenen;


Türk Telekom genel merkezinden ödenek olmadığı için hiç bir şey yapamayacaklarını 2012 den bekleyen insanların olduğu. Helal Türk Telekom İstanbul'un orta göbeğinde Telefon hizmetinden yararlandırmıyorsun!

Akin 104 Okunma

Cevaplar

  • Akin06 Eylül 2013

    Kendi elemanları bile beklemekten başka çaremin olmadığını 6 aydan daha uzun süredir bekleyenlerin olduğunu şikayet etmenin hiçbir işe yaramayacağını söylediler. Sonradan arayan arkadaş isterseniz şikayetinizi BTK ya da aktarabileceğimi belki bir geri dönüş olabileceğini olumlu yanıt alma şansımın yükseleceğini belirtti. Valla helal olsun ne diyeyim Türk Telekoma... Bu kadar vurdunduyazlık hayatımda hiç görmedim. Artık bu işin peşini bırak demek ne demektir...

  • Akin02 Eylül 2013

    Sağolsun ilgili birimleriniz bugün arayıp konuyu Avcılar Tel. Müdürlüğüne aktardıklarını söylediler. Avcılar Tel. Müdürlüğünden gelen cevap da aynı genel merkezden ödenek olmadığı için telefon kutusu takılamadı mecburen beklemekten başka çarem olmadığını söylediler. İstanbulun orta yerinde telefon hizmetinden yararlanamıyorum helal olsun türk telekoma..

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Muhammed Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön