15 Mayıs 2013 #1798713

Türk Telekom Telefon ve Adsl Hattı Arızası!

Yoğun yağış sonrasında telefon ve internet hattımız gitti. Kaç defa arıza kaydı bırakmamıza rağmen, onarıldı diye mesaj alıyoruz. Ancak bir şey onarıldığı yok. 2 gündür ne telefon, nede internet hattımız mevcut. Dışarıdan bir şey araştırıp onardığını düşünebilirsin, ancak eve gelip kontrol etmeniz gerekir. Bunu saha ekiplerine anlatmalısınız.


Sözleşme imzalarken, hem telefon hem internet bağlantısını sağlayacağınıza dair taahhüt ediyorsunuz. Eğer bunu yerine getirmezlerse bir hafta süresi içerisinde gerekli yerlere başvurumuzu gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Uğur 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Uğur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön