04 Eylül 2013 #1993455

Türk Telekom Telefon Naklimi Yapmıyor!

22 gün önce telefonumun nakli için, yeni bina olması nedeniyle kutu yok diye, Türk Telekom'a giderek dilekçeyle başvurdum. Naklim hala yapılmadı. Telefon bağlanmadığı için internetimi de bağlatamıyorum ve çok ciddi sıkıntı yaşıyorum. Aylar geçmiş hala nakli yapılmamış insanlar duymak beni iyice panik yapıyor.


Telekom'u defalarca aradım Telekom Müdürlüklerine gittim. Sıra var diyorlar sadece. Tüm bina sakinleri başvurmazsa hiç bağlanmaz diyen bile oldu. Tamam anlıyorum sıra var ama bağlanması ne kadar sürer öğrenmeye çalışıyorum onu da öğrenemiyorum. Naklimin biran önce yapılmasını istiyorum. En azından ne kadar sürer bağlanması bilmek istiyorum. Uzun sürecekse iptal etmek istiyorum üyeliğimi.

Aslı 40 Okunma

Cevaplar

  • Aslı10 Eylül 2013

    Şikayeti yaptığım gün firma tarafından arandım. Hattı kullanamadığım süre içinde fatura yansıltılmayacağı ve telefonumun ne zaman bağlanacağına dair bilgi alınarak bana dönüleceği söylendi. Fakat hala bilgi amaçlı dönüş yapılmadı. Hala bilmiyorum ne zaman hizmet alabileceğimi.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Aslı Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön