14 Şubat 2015

Türk Telekom Telefon Naklimi Gerçekleştirmedi

Yaklaşık 1 yıl önce nakil başvurusu yapmıştım. Binanın yeni olması ve altyapının olmaması ve ödenek yetersizliği gerekçesiyle bana 3 ay süre verdiler. Fakat bu süre içinde hiçbir işlem yapılmadığı gibi müşteri hizmetlerini aradığımda neredeyse fırçalar yedim.

Bir süre sonra da karşımda muhatap da bulamaz oldum. Hemen yanımdaki bina da (o da yeni bina) 2 komşuma direk vasıtası ile kablo çekilerek hizmet sağlanmış. Hatta faturaları benim binama geliyor.

Aynısını talep ettiğimde bana olumsuz cevap verildi, beklemem söylendi. Türk Telekom adamına göre mi hizmet veriyor? Kısa süre içinde alt yapı hizmetinin yapılarak veya başka şekilde telefonumun ve internetimin bağlanmasını istiyorum.

Hakan 1.052 Okunma

Cevaplar

  • Hakan24 Şubat 2015

    Türk Telekom alt yapı çalışmaları için belediyeden izin beklediğini zaten biliyorum. Ben bu durumu öğrenmek istemedim. Komşu binaya direk dikilip kablo çekilerek hizmet sağlanmış, aynısını ben ve komşularım da talep ediyor. Kazı işleri sonradan da yapılabilir. Ben bilgi değil hizmet istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Sayın Hakan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön