28 Mayıs 2014

Türk Telekom Telefon Nakil İşlemimi Yapmadı!

24 Nisan 2014 tarihinde taşınmamız sebebiyle Telefon ve internet hattının nakli için Türk Telekom'a müracaat ettik. Aradan bir aydan fazla süre geçmesine rağmen bir sonuç alabilmiş değiliz. Türk Telekom'a sürecin ne zaman biteceğini sorduğum zaman 1 yılı bulabileceğini söylüyorlar. 21. Yüzyılda telefonsuz daha da önemlisi internetsiz kaldık.


Türk Telekom Kamu Kurumu'yken çok daha hızlı hareket ediyordu, fakat şu anki firma Tekel konumunu kullanarak vatandaşı sürekli mağdur ediyor. Bölgeye diğer firmaların fiber hatları gelse direk geçiş yapacağım fakat maalesef yok, bunu Türk Telekom'da bildiği için rahat hareket ediyorlar.

Umut 383 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Sayın Umut Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön