17 Haziran 2015

Türk Telekom Telefon Nakil Altyapı Yetersizliği!

Kocaeli Gölcük Değirmendere ilçesinde mevcut oturduğumuz daireden bir başka yeni yapı daireye taşındık. Telekom'a telefon nakli için başvurduğumuzda altyapı yetersizliği nedeniyle naklin gerçekleşemeyeceğini müşteri hizmetlerini arayıp başvuru sonucumuzu öğrenmek istediğimizde öğrendik. Konuyla ilgili Telekom'un yapması gereken çalışmayı yaparak TTNET ve telefon için ödediğimiz hizmeti almak istiyoruz.

Mustafa 153 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Ekim 2015

    Cevap verildi diye mail geldi fakat cevap verildiği falan yok. İnsanları yanıltmayın.

  • Mustafa06 Ekim 2015

    Problem devam etmektedir. hiçbir şekilde cevap alamıyoruz. 4 ay olmuş hala 2 ay içinde yapılacak deniyor fakat tamamen yalan. En yakın zamanda TTNET ve Telefon hattımızı iptal edeceğiz. Kimse bulaşmasın Uydunet vs. Alın yine de Telekom'a bulaşmayın.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2015

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Şeymanur TOK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize G. aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön