23 Ekim 2014

Türk Telekom Telefon Kutusu Çekmiyor 4 Aydır!

Buradan yetkililere sesleniyorum Esenyurt'un Saadetdere Mah. Toriumun yanında oturuyorum. Bina yeni olduğundan Türk Telekom kutusu yok. TTNET'ten internet çektirmek istediğimizde binamızda Telekom kutusu olmadan olmayacağını söylediler.


Bunun üzerine Avcılar Türk Telekom şubesine gittim telefon başvurusu yapmak için oradaki yetkililer telefon kutusunun en az 4-5 ayda takılacağını söylediler apartmanımızda telefon başvurusunda bulunanlar olduğu için benim başvuru yapmayıp beklemem gerektiğini söylediler. Şimdi daha bir başka memleketimizden kastınız bu mudur yani? 2014'ün İstanbul'unda e-5 ve Toriumun dibinde Telekom kutumuz yok bu yüzden internette yok!

Ufuk 1.314 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2014

    Sayın Ufuk TÜRK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön