06 Şubat 2014 #2280471

Türk Telekom Telefon İptal Olduğu İçin İnternetide Kullanamıyorum

Geçen akşam internetim kesildi 1 hafta oluyor daha tam sonuç alamadım fakat telefon borcum olduğu için telefon iptal edilmiş onun için kesik olabilir dediler. O yüzden internetinizde kesilmiş olabilir dediler. Ben şimdi internete boşu boşuna her ay fatura mı ödeyeceğim. Kullanmadığım internet için. Lütfen buna bir çare istiyorum. Telefon ile internet aynı firma olabilir ama internetin borcu yok bence telefon borcu için telefonu iptal edip taahhütlü internet paketini kapatmak mantıklı değil. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Not telefon ve internet babam M...T....adına kayıtlı.

Sinan 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön