07 Temmuz 2014

Türk Telekom Telefon Hizmetini Binama Getirmiyor

Ekim 2013 tarihinde yeni bir adrese taşındım ve telefonumu bu adrese nakil ettirmek istediğimi bildirdim. Ancak taşındığım binanın sıfır bir bina olması nedeniyle henüz nakil yapılamayacağını bildirdiler. Aradan 9 ay geçti tarih temmuz 2014 ve Türk Telekom hala binama hizmet getirmedi. Birde sorduğumuzda rahat rahat daha 6 ay beklersiniz gibi bir cevap dönüyorlar.


Ben bu binaya sorunsuz olarak elektrik hizmeti alabiliyorum. Doğalgaz hizmeti alabiliyorum, şu hizmeti alabiliyorum binanın iskanı her şeyi tamam 2014 yılında insanlar Mars-Jüpiter yolculuklarından bahsediyor. Ben İstanbul'un göbeğinde Kağıthane'de iki bakır teli evime bağlatamıyorum. Bu nasıl bir işletme anlayışıdır?

Okan 116 Okunma

Cevaplar

  • Okan15 Temmuz 2014

    Sorunum çözülmediği için bu soruların bende bir karşılığı yok

  • Okan15 Temmuz 2014

    Bu şikayetime istinaden telekom tarafımı arayıp keşif yapılacağını ve bunun sonucunda ne yapacaklarını bildiriceklerini ilettiler ancak aradan geçen 8 güne rağmen ne sorunum çözüldü nede keşif ekibi geldi şöyle şöyle birşey söz konusu gibi bir dönüş olmadı.Yani ilk şikayetimde hangi noktadaysam şuanda da ordayım.Telekom bu noktada ; Sıkıntı yok..! İstersek çaresini istemezsek bahanesini buluruz mantığı ile hareket etmeye devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın Okan BEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön