03 Nisan 2013 #1721699

Türk Telekom Telefon Hattında Sorun Var!

Bundan yaklaşık 10 gün önce aniden telefon hattımız kesildi. Türk Telekom'a arıza bildiriminde bulunduk. Birkaç gün sonra bana gönderilen mesajda arızanın kendilerinden kaynaklanmadığını, kendi mahalimizdeki sorunu kendi imkanlarımızla gidermemiz gerektiğini söyledi.


Kendim çağırdığım tamirci de hattan hiç bir şekilde çevir sesi gelmediğini bunun Türk Telekomdan kaynaklanan bir sorun olduğunu söyledi.Çağrı merkezlerini aradığımda ise hiç bir şekilde operatöre bağlanamıyorum.


Bu sorun hallolmazsa zaten kullanmadığım, sadece internet için olan hattı, evimde internet kullanmamak pahasına iptal ettireceğim!

İbrahim 112 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Meriç Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön