02 Kasım 2013

Türk Telekom Telefon Hattımı Nakledemiyor!

Yaklaşık 1 aydır hattımı naklettirmek için uğraşıyorum. Müşteri hizmetlerini her arayışımda farklı cevaplar aldım. Ekip gönderdiler, gelen kişi "bu bizim işimiz değil, kutu takılması gerek" dedi. Apartman yeni olduğu için kutu takılması gerekiyormuş. Neyse bunun üzerine 10 - 12 gün önce müdürlüğe dilekçe verdim. O günden beri hala bekliyorum. Herhangi bir geri dönüş yapılmadı. 1 aydır telefon ve internet hizmeti alamadığım halde benden ücret talep edilecek.

Türk Telekom, Türkiye'nin belki de en büyük telekomünikasyon şirketi. Ancak iki adam gönderip apartmanımın önündeki kabloya kutu takamıyor. Herhangi bir kazı işlemine gerek yok, önceki yıkılan apartmanın kablosu şimdiki yeni apartmanın girişinde duruyor. O kabloya kutu bağlanması yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Lütfen en kısa zamanda ilgilenilmesini istiyorum.

Serkan 131 Okunma

Cevaplar

  • Serkan05 Kasım 2013

    Hala takılmadı kutu. Ne kutuymuş arkadaş.

  • Serkan05 Kasım 2013

    2013'te bu tür sorunlar çok komik geliyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Kasım 2013

    Sayın Serkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön