13 Mayıs 2015

Türk Telekom Telefon Hattımı İptal Ettirdiğim Halde Kapatmamışlar

Bundan 6 ay kadar önce yeni taşındığım binaya Türk Telekom hizmet getiremediği için önce telefon hattımı dondurdum. Belli bir süre sonra hattımı ve TTNET aboneliğimi teknik iptal yaptırdım, Türk Telekom bulunduğum binaya hizmet taşıyamadığı için ve en az 1 ay uğraştım 5, 6 kere Adana Telekom İl müdürlüğüne gittim müşteri memnuniyeti sıfır, şuan kapattığım halde hattınız tekrar açılacak diye mesaj geldi şikayetçiyim.

Ferhat 140 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat14 Mayıs 2015

    4 defa evraklarım tam olmakla birlikte faks gönderdiğim. Elimde iletim raporu olduğu halde görevliler hala faksınız uluşmamış olabilir hattınız aktif gözüküyor diyor. Çok merak ediyorum müşterinin gönderdiği faksı almayı bile beceremeyen Türk Telekom nasıl olacakta daha iyi hizmet sunacak.

  • Ferhat14 Mayıs 2015

    0312 306 07 32 no.lu Türk Telekom faks numarasına hattımın iptali için gerekli evraklarla birlikte 4 defa faks göndermeme ve elimde iletim raporu olmasına rağmen hattım hala iptal edilmedi daha müşterinin gönderdiği faksı bile almayı beceremeyen Türk Telekom nasıl olur da müşteriye kaliteli hizmet sunacak çok merak ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın Ferhat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön