21 Eylül 2015

Türk Telekom Telefon Hat Naklinin Gerçekleşmemesi!

Adres değişikliğinden dolayı telefon hattının nakli için Ayvalık telekom Müdürlüğüne 23 Haziran 2015 tarihinde başvurdum.
Daha sonra müşteri ilişkilerini bir çok sefer aradım ve sorunumun halledildiği ile ilgili gerek ileti gerekse mesajla bilgilendirildim, ama ortada tuhaf bir durum vardı çünkü nakil işlemi gerçekleşmemişti. Daha sonra Edremit telekom planlamadan görüştüğüm görevli ilk önce temmuz daha sonra ağustos ayında işimin halledileceğini söyledi. Bugün 20 Eylül 2015 hala bir gelişme yok. Bu arada bulunduğum yer şehrin merkezi bir bölgesindedir. Nakil işleminin bir an önce gerçekleştirilmesini istiyorum.

Osman 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2015

    Sayın Osman Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Necibe Dere Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön