22 Nisan 2013 #1757779

Türk Telekom Telefon Devri!

212 247 **** no'lu telefonumun naklini 1 aydır beklemekteyim. Buna bağlı olarak aynı hat üzerinden servis aldığım adsl hattımın da naklini beklemekteyim. Gecikmeye gerekçe olarak nakil kutusunun bulunmaması gösterilse de, ön görülen sürenin çok üzerine çıkılmış ve konuyla ilgili bilgi sahibi muhatap bulamıyoruz. Uzamanın ne kadar süreceğine dair bilgi dahi verecek kimse yok.
Bu arada faturalar gelmeye devam ediyor.

Ozkan 68 Okunma

Cevaplar

  • Ozkan26 Temmuz 2013

    sikayetvar.com'a teşekkür ederiz.

  • Ozkan26 Temmuz 2013

    Sırf tekel olmasından dolayı hizmet almaya devam etmek zorundayız. Düzelttiler mi düzelttiler ama kusurlarını telafi etmediler. Yapmalarını gerekeni yaptılar. Aferinlik bir durum oluşmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Özkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön