04 Kasım 2013

Türk Telekom Telefon Devre Dığı Outdoor'a Araba Çarpmış!

Outdoor'u koymuşlar 2 köşenin birleşim yerine arabada gelmiş çarpmış. Hep araba suçlu. Hırsızın hiç mi suçu yok? Olay bu ya evimde güven olsun diye de güvenlik sistemi kullanıyorum. 1 senedir de tek bir telefon görüşmesi yapmamama rağmen sırf güvenlik hizmeti için evimde tutuyorum.

Neyse eve geldim güvenlik sistemi devre dışı, baktım DSL ışığı yok. Telefonda çevir sesi yok. Aradım Türk Telekom müşteri hizmetlerini, bana dediler ki arıza kaydı oluşturalım (genel arızadan haberleri yok). Bir dene istersen, denedi olmadı.

Mağdurum Ne zaman düzelir dedim o tarihi cevabı aldım en kısa sürede! 3 gündür yok. Mağduriyetimin giderilmesi gerekli.

Zeynep 63 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep09 Kasım 2013

    Bana yardımcı olunan bir durum olmadı. Şikayet işe de yaramadı. O kadar garip ki arayan arkadaşlar kontrol etmeden sorun devam ediyor mu diyor... ki ben kendi imkanlarımla hızlandırmışken. Çağrı kayıtları dinlenip geri dönüş yapılacaktı oda sözde kaldı. Benim mağduriyetim 3 gün internet kesikliğim ne olacak ey Telekom.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Sayın Zeynep Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön