21 Mayıs 2014

Türk Telekom Telefon Bağlantısını Yapmıyor

Türk Telekom, Ümraniye Armağanevler Mahallesi Okul Sokak'taki 19-21 numaralı apartmanın telefon bağlantısını üç aydır gerçekleştirmiyor.

Başlangıçta apartman yeni olduğu için dilekçe ile imza toplayıp Türk Telekom'a başvurmamız gerektiği tarafımıza söylendi. Bunun üzerine, yaklaşık 15 imzalı bir dilekçe ile Türk Telekom'a başvurduk.

Defalarca telefon etmeme ve Türk Telekom bayiine gitmeme rağmen, birkaç gün içinde telefonun bağlanacağı söyleniyor ancak üç aydır durumda bir gelişme yok.

Apartmanın etrafında eski apartmanlar var. Bulunduğumuz sokakta telefon ve internet hattının zaten mevcut olması gerekiyor. Mevcut hattı yeni bir apartmana ve dairelere uzatmak bu kadar zor mu?

Yusuf 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Sayın Yusuf Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön