01 Şubat 2014 #2270737

Türk Telekom Telefon Arızasıyla İlgilenmiyor

20.01.2014'te ev telefonumdan çevir sesi gelmemesi problemi dolayısıyla arıza kaydı bıraktım. Gelen ekip sorunun iç hatlar ile ilgili olduğunu problemi çözemeyeceklerini, bunun için elektrikçi getirip sorunu kendi imkanlarımızla çözmemiz gerektiğini belirttiler. Bunun üzerine çağırdığımız elektrikçi, sorunun iç hatlar ile ilgili olmadığını bu yüzden ilgilenemeyeceklerini söylediler.


Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra çağrı merkezini arayarak Türk Telekom Elit ekibinden ücreti ödemek kaydıyla randevu aldım. Fakat, günler geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Bu geri dönüş yapılmayan süreçte defalarca randevu aldım. Her seferinde geri dönüş olmadı. Gerekenin yapılmasını arz ederim.

Hatice 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Hatice Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön