20 Eylül 2013 #2022670

Türk Telekom Telefon Arızasını Gideremiyor!

Telefonda bağlantı sorunu vardı. Telefondan arama yapılamıyor ve telefon karşı taraftan aranamıyor. İlgili sorun için 121'e arıza kaydı yapıldı. Bir gün sonra arıza giderildiğine dair mesaj geldi. Mesajda arıza giderilmemiş ise Türk Telekom 444 1 444'ü arayınız yazıyordu. Arıza giderilmediğinden dolayı 444 1 444'ü aradık yeniden arıza bildiriminde bulunduk.


Arızalı durum ilk bildirimin üzerinden 6 gün geçmesine rağmen halen giderilmedi. Hata giderildi diye mesaj gönderilmeden önce bir test yapılması gerekmez mi? Ben bile basit bir şekilde numarayı arayarak sorunun devam ettiğini bulabiliyorsam, hatayı gideren teknisyenler arızanın giderildiğini neye dayanarak söylüyorlar ki?

Erkan 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Erkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön