13 Eylül 2013 #2010202

Türk Telekom Telefon Altyapısını Aktif Etmiyor!

Daha öncede burada Türk Telekom'u şikayet etmiştim ama nedense söz verildiği halde 15 aydır sitemize telefon alt yapısı aktif edilmedi. Yaklaşık 5-6 ay önce zar zor oraya buraya şikayet ettikten sonra, gelip bir tane üzerinde Türk Telekom fiber İnternet yazan kutu takıp gittiler. .


Ama sonra ne arayan nede soran, hatta çevre kazı işlemini dahi biz yaptırdık işlemler hızlansın diye. Daha sonra geldiler kablo geçiremediler, onuda site olarak biz hallettirdik. Neyse kablo kutunun yanına kadar çekildi ama 2 ay öyle bekledi. Gelip 1 ay önce onuda taktılar şimdi öylece duruyor aktifleştirmediler. Apartmanda toplam 44 daire var, herkes mağdur durumda ne telefon hizmeti alabiliyoruz nede İnternet. .

Murat 81 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Eylül 2013

    Firma tarafıma telefon açma zahmetine bile gerek duymamıştır..Bu nasıl müşteri memnuniyetidir..Yazıklar olsun..

  • Murat14 Eylül 2013

    Firma tarafından sorunumuza hala çözüm bulunanamıştır..

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön