04 Ağustos 2015

Türk Telekom Tekel Piyasaya Sahip Olduğundan Sanırım Arıza Kayıtları İle İlgilenilmiyor

11/07/2015 tarihinde telefon hattımızı devir talebinde bulunduk, devir ettiğimiz yer fiber altyapıya sahip olduğu için 04/08/2015 tarihi olmasına rağmen halen hat taşıma işlemi yapılmamıştır. Bulunduğumuz yer bir iş yeri bundan dolayı mağdur olduk ve bunu çözecek yetkili ile görüşme yapamıyoruz.

Mustafa 321 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2015

    Konya Türk Telekom İl Müdürü'nün sekreteri Nuriye Hanım'a çok teşekkür ederim. Türk Telekom şirketinde ulaştığım tek ilgili kişi olduğu için sorunum çözüldü.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön