26 Şubat 2013

Türk Telekom Taşıma İşlerinde Zorluk Çıkarıyor!

1 buçuk yıldır kullandığım adsl hattımı Malatya'dan Diyarbakır'a taşımaya uğraşıyorum. Daha önceden köy tarifesinden telefon hizmetini alıyordum-hiç kullanmadım- şimdi ilçe merkezine taşımak için başvuruyorum, olmaz 23 TL'lık avantaj 100 tarifesine geçmeniz gerekiyor diyor bana telekom. Ya hu ben ne yapacağım tarifenizi sadece internet kullanıyorum .


Zaten 70 Tl sabit ücreti var, bir de 23 Tl kullanmadığın telefon hattına ver, iyi valla. Sabit hatta geçişimi kabul bile etmiyorlar yav. Kolaylaştır işleri Telekom, başka hizmet sağlayıcısı mı yok sanki? Sözleşmem dolsun daha yüzünüze bakmam !

Mehmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet02 Mart 2013

    Hee ,ulaşıp da bana dedikleri şu: O işe biz bakmıyoruz,444 1 444 ü arayıp gerekli yardımı alın. Çok yardımcı oldun telekom ,sağ ol ...

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön