1 g
Yorum Yap
#11445297

Türk Telekom Tarifemin Üstünde Fatura Gönderiyor!

Türk Telekom 5 aydır tarifemin üstünde fatura gönderiyor. 5 ay önce aradığımda iPhone'dan kaynaklı olduğunu, yurt dışı mesajın açık olduğundan faturama yansıdığını söylüyor. İPhone'u aradığımda hattımın yurt dışına kapalı olduğunu ve bu durumun hattımdankaynaklandığını söyledi.


Bunun üzerine tekrar Türk Telekom'u aradım ve yüksek gelen faturamı düştüler. Fakat bu sorun diğer ayda yaşandı. Bu durumda bir talep oluşturdum fakat hiçbir şekilde aranmadım, ve şikayetim ciddiye alınmadı, tekrar aradım ve her defasında aradıklarını ve bana ulaşamadıklarını söylediler.


2. Ay faturamdan tekrar 20 TL düşüldü ve bu durum 5 ay buyunca devam etti. Her ay 30,20 TL fazla fatura kesildi ben aradım kayıt oluşturdum, sonra faturamdan tekrar düşüldü. Her ay aynı işlemi tekrar yaptım. Tekrar başa donup donup incelendi ama sonuç aynı. Bu hata bir türlü düzeltilemedi. Hala faturama tarifemin üstünde geliyor, her ay fatura kesiminden sonra ben tekrar arama yapıyorum, bir şikayet talebi daha oluşturuyorum. Bu durumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum. Bu kadar ilgisizlik olamaz.

Didem 302 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler