27 Nisan 2013

Türk Telekom Tarifemi Değiştirmiyor!

www. turktelekom. com. tr adresi üzerinden online işlemler menüsünü kullanarak , uzun uzun detaylı bilgilerimi vererek yaptığım işlemler sonucunda tarife değişimi işlemi için gerekli başvuruları tamamladım. Sms ve e-posta yoluyla işlemin gerçekleştirildiği bilgisi verildi. Bir sonraki fatura döneminde yeni tarifeme geçeceğim tarafıma bildirildi.

Ancak ertesi gün telefon yoluyla yapılan işlemin onaylanmadığını tarife değişiminin gerçekleşemeyeceği bildirildi. Online işlemler menüsünün kullanışsız olması bir yana, sık sık hata vermesi, çok detaylı bilgiler istemesi sorunlarına katlanarak yapmış olduğum işlem ilk anda onaylanıp daha sonra onay verilmemesi çelişkisi sebebi ne ola ki?

Mahmut 138 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Mahmut Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön