22 Nisan 2013
#1751965

Türk Telekom Tarifem İsteğim Dışında Değiştirilmiş!

Tarifem en düşük tarifeden ev avantaj 600 tarifesine değiştirilmiş ve ok daha fazla miktar ödemişim aylarca. faturalar otomatik ödendiği için ve o daireyi çok kullanmadığım için bunu anlamamışım. sonra beni aradılar ek paket satmak için ve bu arada tarifemi söylediler ve ben bu tarifede değilim değiştirelim ve araştıralım dedim. değiştiremem şu an müşteri hizmetini kendiniz tekrar aramanız gerek dediler.


Müşteri temsilcisi bana tarife ve ek paketin alakasız şeyler olduğunu ve ek paket alsam bile tarife değişikliğini eğer bir sorun varsa arayıp kolayca çözeceğimi söyledi. sonra bana ek paket alınca tarifeyi kabul etmiş oldunuz dediler ertesi gün!! ve oldu bittiye getirmeye çalıştılar.

Asli Asli 130 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Aslı Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları