Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Tarife İnternet Şebeke

348
Kübra
Kübra 14 Mart 12:20

Türk Telekom, ortalama 6 yıldır Türk Telekom da taahhütlü farklı tarifeler kullanıyorum, en son ailece 15 GB kullanıyordum, taahhüdüm bitti. Müşteri hizmetlerini arıyorum aynı taahhüdü yapmak için ama bana bir daha o tarifeyi yapamayacağını söylüyor fakat nedenini söylemiyor, doğru düzgün eski tarifeme benzer tarife de sunamıyor.

Ayrıca internetim bittikten sonra mobil veri kullanımının sonlanmasını talep ediyorum, yani durdurabilmek istiyorum, bunun mümkün olduğunu başka insanlardan duyduğum halde müşteri hizmetleri bunun mümkün olmayacağını tarife üzerinden sürekli internet tanımlanacağının mecbur olduğunu söylüyor.

Bu nasıl bir hizmet Allah aşkına açıklar mısınız, gram yardımcı olunmuyor ya asla, hiçbir yer de çekmediği yetmezmiş gibi bir de her yer de i yokuşa sürüyorsunuz!

Benzer Şikayetler

profile
100
27 Eylül 2022

Türk Telekom Taahhüdüm Bitti ve Haberdar Edilmedim

Mobil faturamın taahhüdü bitmiş ve asla haberdar edilmiyorum, kendim fark ettikten sonra paket oluşturmak için aradığımda da benzer bir tarife bulunmadığını ve benimkinden çok daha düşük paketlere 2 katı fiyat verdiklerini ilettiler. Başka bir operatöre geçeceğim!

profile
211
10 Ağustos 2022

Türk Telekom İnternet Arızası Sorumsuzluğu

1796398989 hesap numaralı internet hattımızda 1 haftadır devam eden internet kopma problemimiz için defalarca kez arayıp arıza kaydı oluşturulmasına rağmen, problemimiz giderilmediği halde, sorunun çözülmüş olduğuna dair mesaj gönderilmiştir.  Ancak bu süre içerisinde defalarca kez talep etmemize r...

profile
145
23 Temmuz 2022

Türk Telekom İnternet Altyapısı Yok

Mahallemde altyapı yok Türk Telekom'dan mahallemize fiber altyapı çekmesini rica ediyorum. Üst mahalle yan mahalle de altyapı var bizim mahallemizde yok Türk Telekom'dan ricamdır. Lütfen mahalleye altyapı çekiniz. Türk Telekom neden benzer yerlerin altyapı sorununu çözememiş bilmiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .