28 Ağustos 2013 #1980076

Türk Telekom Tarife Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Türk Telekom tarafından aranarak tarife değişikliği hakkında bilgilendirildim. Değişimi yaparsam %10-15 daha avantajlı olacağım ve istediğim zaman geri dönebileceğim belirtildi. Ben de avantajlı bir teklif sunuluyor sanarak kabul ettim. Ancak faturalarımı kontrol edince yanlış söylendiğini, bana önerilen tarifeye geçtiğimde %30-35 daha fazla ödeyeceğimi gördüm.


Türk Telekom yanlış bilgi vermektedir. Bu durumda başka birçok kişi olduğunu da, araştırınca gördüm. Yanıltılarak verdiğim tarifeye geçmek istemiyorum. Sorunumun acilen çözülmesini istiyorum. Sorun çözülmezse, kurumla olan bütün bağlarımın sonlandırılmasını istiyorum.

Olcay 252 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Olcay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön