09 Eylül 2013 #2002051

Türk Telekom Tarife Hakkında Yanlış Bilgilendirdi!

Sürekli aranmaktan bıktığımı söylememe rağmen 8 Eylül pazar günü sabahı Türk Telekom tarafından arandım. Telefondaki arkadaş ''sizin için avantajlı, biz müşterimizi düşünüyoruz, bedava 100 dk kullanım hakkınız olacak, isterseniz tekrar tarifenizi değiştirebilirsiniz vs ''dedikten sonra kabul edip etmediğimi sordu. Bir şey kaybetmeyeceksem kabul ediyorum dedim.


İnternetten yeni tarifeyi incelediğimde daha fazla fatura ödeyeceğimi gördüm. Yeni tarifeye 29 Eylül 2013 tarihinde geçeceğime dair bir mesaj aldım. 9 Eylül tarihinde Türk Telekom'u arayıp bu işlemin iptal edilmesini istediğimde artık geçişin mümkün olmadığını söylediler. Bu mu müşteri memnuniyeti? İptal edip kurtulacağım..

İlkay 55 Okunma

Cevaplar

 • İlkay12 Eylül 2013

  bu arada hat iptalini sormak için aradığımda 2 yıllık internet sözleşmemin bu ay bittiğini öğrendim:) artık mobil internete gecme vakti gelmiş.

 • İlkay12 Eylül 2013

  son mesajımı yazdıktan yarım saat sonra arandım ve ses kayıtlarımın incelendiğini hatalı olmadıklarını söylediler. (!?) keşke o kayıtları bizde dinlesek ve evet haklıymışsınz diyebilsek. malesef sorunum çözülmedi ama şikayetvar.com a bize sesimizi duyurma şansı verdikleri için teşekkür ediyorum. en azından başkaları bunları okuyup dikkat ederler. jet hızıyla okunan metinlere telefonda onay vermezler.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın İlkay Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • İlkay12 Eylül 2013

  türktelekom tarafından arandım. ses kayıtlarının dinleneceğini söylediler. henüz haber yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın İlkay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön