10 Mayıs 2014

Türk Telekom Tarife Değişikliğinde Mağdur Ediyor!

Sabit telefon hattımın tarifesi 29.05.2014 tarihinde bitiyor. Standart pakete geçmek istediğimi telefon yolu ile bildirdim. Ancak tarife değişikliği yapmak için 29.05.2014 tarihinden sonra işlem yapabileceğimi dolayısı ile eski tarifeden 1 adet daha fatura ödeyeceğimi söylediler.


Ben önceden bildiriyorum ve eski tarifeden fatura ödemek istemiyorum. Tarifemin değiştirilerek standart pakete geçirilmesini istiyorum.


Haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Lütfen durumu düzeltin. Her türlü hakkım saklıdır.

Hayrettin 209 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Sayın Hayrettin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön