08 Nisan 2013 #1730314

Türk Telekom Tarife Değişikliğim Yapılmamış!

Bir ay önce Ev avantaj 100 tarifesinden Alo konuştukça öde tarifesine geçmek için gerekli görüşmeleri yaptık,onay verdik. Bu ay itibari ile bu paketten yararlanmaya başlamamız ve sadece konuştukça ödeme yapacaktık. Bu ay normalde fatura gelmemesi gerekirken internetten kontrol yaptığımda halen ev avantaj 100 tarifesinde olduğumu gördüm.


Tarife değişikliği sebebiyle de bu ay telefonu kullanmadım hiç.Su an hiç telefon kullanmadan 23 lira ödemeye mahkum edildim.19 nisana kadar bu büyük hatanızı düzeltmek için süre tanıyorum.

Neşe 127 Okunma

Cevaplar

  • Neşe21 Mayıs 2013

    Türk Telekom Genel Müdürliğüne; Bu kadar kurnazca taktik uygulayan bir kurum daha tanımadım ki işim gereği bir çok sektörde bir çok alanda kurumla çalışmış ve çalışmakta olan biri olarak. Alo konuştukça öde tarifesine halen geçirilmedim. ilk sözleşmeyi yaparken internet üzerinden hiç bir belge istemeyen kurum iş tarife değişikliğine gelince bir sürü prosedür yaratıyor. Bu yaşadığım olayı anlattığım arkadaşlarım başta olmak üzere bir sürü kişide bu Kurumun gerçek yüzünü görüyor ve görmeye de devam edecek.kötü reklamın yararından çok zararı yakın vadede görülecektir. çok paraya tamah eden bu kurum çok fazla şey kaybedecektir yaşayarak göreceğiz.

  • Neşe08 Nisan 2013

    Türk Telekom Kurumundan halen tarafıma bir yanıt verilmemiştir. Daha önceden tanıdığım bir taktikleri olan oyalama uygulamasına geçiş yaptılar. Ödeme olduğunda gün içinde 5 kere arayan Kurum kendi hatasını telafi etmek için aramaktan aciz bir durum takınıyor. Bu kadar çok arka arkaya hatanın bedelinin neler olacağını beraber göreceğiz.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön