20 Eylül 2013

Türk Telekom Tarife Değişikliğim İptal Edilip Yüksek Ücretlendirme Yaptı!

7. ayın sonunda online işlem merkezinden İnternet tarifemi sınırsız dan 6 gb kotalıya çevirdim (daha önce bir kaç kez yaptığım şekilde). Sisteme tekrar girip kontrol ettim ve değişiklik yapılmış görünüyordu, artık internetin sınırlı olması ve faturamın yaklaşık 30 TLolması gerekiyordu ama işlemi bilgim dışında iptal etmişler ve faturam 63 TL geldi.


Durumu faturayı görünce fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda (8-9 gün önce) dediklerimi doğruladılar, sistemden kaynaklı bir hata olabileceğini söylediler ama çözüm getiremediler ve şikayet kaydı oluşturdular. Ama hala dönen yok. 2 kat fatura ödemek zorunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Oktay 207 Okunma

Cevaplar

 • Oktay14 Mayıs 2014

  Bu şikayete hiç bir çözüm bulunmamıştır, bana hiçbir şekilde firma ulaşmamıştır. Ama hattı kapatma talebinde bulunca ertesi mesai günü beni aratıp aman kapatma demişlerdir. Mobil internet kullanıyorumartık.

 • Oktay24 Aralık 2013

  Eklemek istedim, bana hiçbir şekilde ulaşılmadı. Mail adresine bilgilendirme yaptık deniyor ama bilgilendirme ttnetin bu sayfaya yazdığı metin ile aynı. Ne yani buradan devamli ilgileniyoruz yazacaksınız, bu sayfalara bakanlarda sizi çözüm üretmeye çalışıyorsunuz sanacak öylemi. Çağrı merkezini de 2 kez aradım, yukarıdaki yazı ve mailden bahsettim, nedir vereceğiniz bilgi dedim konuyu bilen birine bile aktaramadılar. İnternet aboneliğimi kapattırdım bir süre önce şimdi kafam rahat. Günlerce bana dönüş yapmayan TTnet kapattırma talebimden 2 gün sonra beni arayarak yok şöyle yapıp kapatmayalım yok böyle yapıp kapatmayalım diye dil döküyor. Demek ki isteseler şikayetime de kısa sürede dönebilirlerdi. Demekki art niyet var.

 • Oktay24 Eylül 2013

  Hiç bir çözüm üretilmemiştir, benimle probleme dair hiç bir bilgi alış verişi yapılmamıştır. Müşteri hizmetlerine şikayet kaydı bıraktığım halde 2 hafta dır hiç bir dönüş olmamıştır.

 • Oktay23 Eylül 2013

  Bana çözüme dair ulaşan hiç bir bilgi yoktur. Yukarıda yazılı olanlara benzer bir mail aldım. Aramış ulaşamamışlar ama ne zaman aramışlar bilmiyorum. Böyle bir cevapmı olur ya , ilgili birimlere ilettik bilgilendirme yapılacak. Tekrar aradım 440375 i hiç bir bilgi yok, sadece tekrar iptal edilen işlemimi teyid ettiler. Son şikayetimden sonra 14-15 i gibi birde müşteri hizmetleri aracılığı ile paketi değiştirdim onuda iptal etmişler ve hala bir bilgilendirme yok. Amaç nedir ya neden yüksek fatura ödetmeye çalışıyorsunuz. Alınan yüksek ücretin iadesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön