09 Eylül 2013 #2000762

Türk Telekom Tarife Değişikliği Yaptığım Halde Telefonumu Açmadı!

Telefonum anlamadığım bir sebepten ötürü aramalara kapanmıştır. Türk Telekom'dan aranarak tarife değişikliği isteyip istemediğim sorulmuştur. Telefonumun aramalara açılması koşulu ile tarife değişikliğini kabul ettim. Ancak tarife değişikliği yapıldığı halde telefonum aramalara açılmamıştır. Defalarca sorunumu dile getirdiğim halde umursanmamıştır.

Ülya 54 Okunma

Cevaplar

  • Ülya20 Eylül 2013

    Biraz önce Türk Telekomdan üstü üste üç mesaj gelmiş bulunmakta. Şikayetimle ilgili bilgi vermek istediklerini ancak bana ulaşamadıklarını yazmışlar ve bilgi için 4441444 'ü arayabileceğim bildirilmiş. Bana mesajla 3 kez ulaşılabildiğine göre, nasıl oluyor da ulaşılamıyor? Müşteri memnuniyeti anlayışları için binlerce kez "teşekkürlerimi" iletmek isterim.

  • Ülya18 Eylül 2013

    Tarife değişikliği ile ilgili şikayetim dikkate almamıştır. Konu ile ilgili aranmama ve telefonumun açılacağına dair sözler verilmesine rağmen, telefonum açılmamıştır. O yüzden taahütünüzü yerine getiremediğiniz için, tarife değişikliğinin dikkate alınmamasını ve telefonumun kapatılmasını talep ediyorum. Şikayet tarihim olan 9 Eylülden sonraki faturamın da iptal edilmesi gerekmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Ülya Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön