26 Ağustos 2013 #1976411

Türk Telekom Tarafından Mahsup Edilecek Para Yok Oldu!

Mayıs 2013 tarihinde yapmış olduğum itiraz ile bilgim dışında yapılan tarife değişikliğini iptal ettim ve bana 200 küsür TL iade edileceği bildirildi. Nakdi olarak iade istediğimi bildirdim kabul etmediler mahsup edileceği söylendi. Türk Telekom Ev avantaj 100 tarifesine geçtim. 2 ay otomatik ödememden tahsilat yapılmadı.


Ağustos ayında tahsilat yapılacağına dair mail aldım. Ben hesap dökümü istiyorum. Bana yapılacak ödeme ve benden kesilen fatura ödemelerinin detayını istiyorum. Karşımda muhatap bulamıyorum. Müşteri temsilcisi laf olsun diye arıyor problemi çözmüyorlar. Benim iade edilecek param nerede? Kim aldı?

N.güneş 93 Okunma

Cevaplar

  • N.güneş19 Eylül 2013

    Bana geri dönüş olması şikayetimin çözüldüğü anlamına gelmiyor. Sadece arıyorlar.Mayıs 2013 tarihinde bilgim dışında yapılan tarife değişikliğine itiraz ettim. 200 küsür TL iade edeceklardi. Sonradan iade değil mahsup yapılacağı söylendi. Haziran ve Temmuz ayında telefon parası ödemedim. Ağustos ayıında tekrar ödeme yapmam gerektiğine dair bankadan bilgi geldi. Müşteri yetkilisi Emine Hn. tarafından arandım. Banka hesabına para yattığını söyledi. Kontrol ettim. Yatan para yok. Dekontunu istedim. 15 gündür konu ile ilgili hala cevap yok. Koskoca Türk Telekom fazla alınan paranın hesabını veremiyor. Para yattıysa bilgisi nerede? Kimin hesabına yattı? Şikayet üzerine sadece arıyorlar çözüm yok.Acaba benim gibi mağdur olan kaç kişi var? Şikayetimi tekrarlıyorum.

  • N.güneş19 Eylül 2013

    Mayıs'dan beri şikayetime merci bulamıyorum. Aranıyorum devamı yok. Para buhar oldu.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın N.Güneş Ö. , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön