Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom Tam Bir Fiyasko

Tülay
15 Haziran 02:47
1.488

Bulunduğum bölgede altyapı yoktu ve ne zaman geleceği belli değildi. Ön başvuru yapmıştım. 3 defa iptal ettim, 4. Defa ön başvuruyu yapıp bekledim. Türk Telekom'a. Altyapı gelmeyince sözleşmeli taşınabilir internet almıştım. Daha sonra altyapı geldi. Bağlantı için geldiler, maalesef dedim biz internet aldık. Onlar da tamam dediler, iptal ettiler. Türk Telekom tarafından arandım, iptal sebebim soruldu, durumu anlattım, farklı firmada sözleşmeli internet kullanıyorum dedim.

Başka firmadan geçiş yapan müşterilere özel kampanyadan bahsettiler. Tamam dedim, kabul ettim. Onayladım sözleşmeyi, Dijital Kurye gelecek dendi, geldi. Kimlik doğrulama yapıldı. Kurye sizi arayacaklar randevu için dedi. Aradılar, onayladım randevuyu. Gelen olmadı, 2 defa aradım müşteri hizmetlerini, bağlantı için kimse gelmedi dedim, kayıt oluşturdular yine gelen olmadı.

Az önce aradım, yine başvurunuz iptal edilmiş dedi bana temsilci. Benim onayım olmadan nasıl iptal edilir dedim. Sistem otomatik iptal etmiş cevabı aldım. Bu süreç 20 günlük bir süreç ve bu ekiplerinizin hatası. Kaldı ki benim daha önceki ön başvurularım zaman aşımına uğramamış, altyapı gelince bağlantı için hemen gelmişlerdi. Buradaki tutarsızlığınıza anlam veremedim. Ekiplerinizin ihmalidir bu, aranmadım hiçbir şekilde ve diğer firma ile olan sözleşmemi sizinle anlaşma yaptığım için iptal ettim, cayma bedelim çıktı.

Bunu da söylemiştim temsilcinize. Artık Türk Telekom sıfır gözümde, telefon hatlarımı da çekeceğim Türk Telekom'dan. Beni mağdur ettiniz. Türk Telekom çalışanları, bölge yetkilileri, müşteri nazlıdır, haklıdır, sizler öncelikle müşteri ilişkilerini öğrenin. Ben 10 defa başvuru yapıp iptal etsem, 11. Defa başvurumu kabul edip gelmeliydiniz, bu sizin işiniz. 1 müşteri kaybettiniz.

Tülay
17 Temmuz 20:21

Merhaba hiçbir şekilde gelişme olmadı dönüş yapılmadı

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Türk Telekom İnternet Şikayetleri

Türk Telekom İnternet Kullanmak Mağduriyettir.

Melek
24 Temmuz 13:09
205
1

Türk Telekom-Kurumsal İnternet Hizmeti Sıfır Kalite

Önder
11 Temmuz 19:43
270

Türk Telekom Kalitesiz Hizmet Yalan Dolan

Şükrü
08 Temmuz 13:43
344
Türk Telekom Kalitesiz Hizmet Yalan Dolan

Türk Telekom Tivibu Çilesi. Tam Anlamıyla Çile

Burak
14 Haziran 01:08
405
1

Türk Telekom Fiyaskosu İçin Çözüm İstiyorum

Sebile
05 Mayıs 01:12
599
Tüm Türk Telekom İnternet Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz
Türk Telekom Kategorileri