16 Şubat 2013

Türk Telekom Taahhütlü Ortak Kota Limitsiz İnternet 3G Sorunu!

Telekom ortak kota limitsiz pakete 4 gün önce 24 ay taahhütle kampanyaya katıldım. Ancak ilk günden beri vınnı kullanmak zorunda olduğum yerde 3g sinyali olmadığından internete giremediğimi; ortak kota ile ilgilenen 4440375 çalışanlarını 13 şubat günü telefonla arayarak durumu ilettim, telefona bakan arkadaş beni yönlendirerek bir takım ayarlar yaptırıp bulunduğum yerde 3g sinyali durumunu test etti ve sonuç olarak 50 kbps hızında bir veri alımı alabildiğim sonucuna vardık ve 24 ay taahhütlü olan üyeliğimin vın yani ortak kota kısmını iptal ettirmek istiyorum.

Eray 683 Okunma

Cevaplar

 • Eray'ın Teşekkür Mesajı30 Ocak 2015

  Zorda olsa ödemiş olduğum ücretlerin büyük bir kısmını geriye alabildim en azından bu anlamda teşekkürler ttnet.

 • Eray14 Nisan 2013

  sorunu halletmediler, üstelik taahhütü bozdum diye 185 tl fatura çıkardılar ve bu faturayı gelecek faturalardan düşeceklerini söylemelerine rağmen bu ay yine 63 tl fatura çıkardılar, lütfen yetkili biri bu duruma el koysun, ben ortak kota mobil interneti aveanın bulunduğum yerde 3g sorunu olduğundan dolayı iptal etmiştim dolayısıyla benim bir suçum yok, üstelik avea durumu kabul ederek kendi faturasını iptal etmişken ttnet hala gereğini yapmıyor...

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Eray17 Şubat 2013

  umarım hallolur yoksa taahhüt bozacağımdan alacağım para cezasına olur.. yıllardır ttnet liyim ama bu gün soğudum ttnetten muhtemelen cezaya razı olup komple pılımı pırtımı toplayıp terk edeceğim ttneti

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön