29 Mart 2013

Türk Telekom Taahhüt Vermediğim Halde Ücret Talep Ediyor!

Önce ki yıl Türk Telekom'dan Aylık ödemeli özellikle belirtiyorum. "Aylık Ödemeli" olarak Türk Telekom ADSL hizmetine başvurdum. Bir şekilde ödeyemedim ve 3 ay sonra hizmet alamamaya başladım. Aldığım hizmet 3 ay. Fakat bana gelen borç bilgilendirmesinde 8 Ay için 8 fatura kesilmiş. Almadığım hizmetin ücreti de talep edilmiş.


Bunun yanı sıra aylık Ücretli hizmetten yararlanmama rağmen gelen evrakta "TAAHHÜT CAYMA BEDELİ" altında da yaklaşık 200 küsür de cayma bedeli istenmiş. Gerekli itirazı yaptım sonuç aynı. Sözleşmemde de var. Ben aylık abonelik istedim. Yıllık veya başka bir taahhüt vermedim. Evet yeni reklamda da olduğu gibi Türkiye sizin için bir cennet.

Besir 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön