12 Şubat 2014 #2289550

Türk Telekom Süre Bitimini Söylemeyip Fazla Fatura Yansıttı

TTKOM ev avantaj tarifesine 2012 yılı kasım ayında Türk Telekom'un araması sonucu abone oldum. 9 ay %30 indirimli olarak hizmet verilecekti. Süre bitiminde gelen faturamın neticesinde telefon ettiğimde üyeliğimin süresiz olduğunu ben istemedikçe kampanyanın sona ermeyeceğini söylemeleri üzerine kullanmaya devam ettim.


Aralık ayı faturamın bana vaat edilen 16 tl yerine 34 tl gelmesi sonucu müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda üyelik süremin dolduğunu her yöne arama haklarının sona erdiğini bu nedenden dolayı bu faturamın geldiğini söyledi. Kampanyanın sona erdiğini bana söylemeleri gerekmez miydi. Fikrim alınması gerekiyordu. Telefonda üye yapan TTKOM ayrılmak isteyince dilekçe istiyor.

Said 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Said Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön