01 Temmuz 2016

Türk Telekom Şube Personel Davranışı

28.06.2016 tarihinde K**** İletişim teknolojileri Ümraniye Atatürk Mah A**** Caddesinde bulunan 0216*** ** ** sabit numarası bulunan, bayi kodu 7000*** kasiyer numarası b0912*** nolu kasada duran çalışandan her ay ki düzenli kullandığım, Büyük Fırsat 2 GB paketini yüklemesini ilettim. 30 TL karşılığında yükleme yapıldı diye bayiden çıktım. 29.06.2016 tarihinde bayiden aldığım fişe baktığımda Bana yanlış paket yüklenmiş olduğunu fark ettim.


Zaman geçmeden bayiyi aradım durumu anlattım, bayi bana bir şey yapamayacağımızı dalga geçer gibi bir daha ki yüklemeniz de 5 TL eksik alırız gibi lakayt cümleler kurarak telefon numaramı alıp 10 dk sonra arayacağız diye görüşmeyi sonlandırdı. Aranmayınca tekrar aradım, işten anlamayan alakasız kişi şuanda müsait değil 5 dk sonra arayın tekrar aradığımda da o kişi yerine bayan bir çalışan hatamızı düzeltileceğimiz deyip tehdit ederek suratıma kapattı.

Harun 85 Okunma

Cevaplar

  • Harun09 Ağustos 2016

    Avea nın ya da Türk Telekom'un nasıl bir müşteri memnuniyeti olduğunu görüyorum hemen hemen 2 aydır önce acılan çağrı için daha geri dönüş bile gerçekleştirmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön