13 Aralık 2014

Türk Telekom Sözünü Tutmuyor

Türk Telekom firmasında kayıtlı 324 32** 82 sabit telefonum için ev avantaj 1000 tarifesine taahhüt vermek için, son bir yıllık süre içerisinde müşteri hizmetleri merkezindeki yetkililerle 6 kez görüştüm.


Her defasında tamam beyefendi tanımlamanızı yapıyoruz, şeklinde bilgi veriyorlar. Ayrıca telefon görüşmemizi kayıt ettiklerini beyan ediyorlar. Fakat sonrasında görüyorum ki ev avantaj 1000 tarifesine dahil edilmiyorum.


Aradığımda da herhangi bir görüşme kaydı ve talebimi bulamıyorlar. Bu ne ciddiyetsizliktir. 6 kez kayıt yapıp tarifeye dahil etmemek ne oluyor? Ayrıca kendi görüşme kayıtlarını nasıl bulamıyorlar? Bulamayacakları kaydı neden yapıyorlar?

Yücel 1.184 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2014

    Sayın Yücel Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön