03 Nisan 2014
Yorum Yap
#2379916

Türk Telekom Sözleşme Dışı Fatura Gönderiyor!

Türk Telekom'dan bize gelen müşteri temsilcileri müşteriyi alana kadar anlatmış oldukları hiçbir konuda ilerleyen zamanlarda mutabık kalamadık gelen faturalar anlaştığımız ve konuştuğumuz miktarların iki kat üzerinde geldi bu faturaları bize ödettirdiler faturaları geç gönderdiler. Ödenmeyince hatlarımızı kestiler mağdur ettiler.


Gelecek ay düzelecek diyerek bizi oyaladılar ve düzelme olmadığı gibi her ay faturalar dahada yüksek gelmeye başladı. Bu konuyla kimse ilgilenmedi ve dakika aşımı diyerek çok güzelde bir kılıf buldular. Telekom'un havuz diye bir içeriği olmadığını tek fatura sistemlerinin olmadığını sonradan öğrendik her faturanın KDV'si ayrıca ödettirildi şikayetçiyiz.

Berrin Berrin 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2014

    Sayın TAHA GÜMRÜK MÜŞ LTD ŞTİ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler